BamBam27
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BamBam27

site tanıtımı. reklam. ref değişimi. her konuda bilgi paylaşımı

AnasayfaAnasayfa  Ön YüzÖn Yüz  blogblog  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  AramaArama  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  
her konuda bilgi paylaşımı ücretsizdir.
yöneticilik yapacak arkadaşlar aranmaktadır.

motor temizleyici yakıt katkıları ne işe yarar

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

motor temizleyici yakıt katkıları ne işe yarar  Empty
MesajKonu: motor temizleyici yakıt katkıları ne işe yarar    motor temizleyici yakıt katkıları ne işe yarar  I_icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2017 5:44 pm

arkadaşlar geçenler arabam teklemeye başladı.. sıralı sistem tüp bağlıydı arabada. kime sorduysam tüp krum oluşturmuş tıkamaıştır mototrun gözeneklerini dediler.. tamirciye götürmeye gerek yoktur dediler ve yakıt katkısı alıp pistonları vs. enjeksiyonları temizler dediler.. aldım katkıyı depoya koydum ama sorun çözülmedi. çünkü tamirciye gittiğinde depo içindeki benzin pompası hortumu delinmiş...
yani tamirciyi gördük yinede. daha sonra içinde bulunan yakıt katkısı ....başımıza ne iş açtı dersiniz... çözücü etkisi sağolsun... arabanın katalizör denilen parçasını resmen eritmiş ve zamanla tıkınmasına yol açmış... tabi benim hemen güvenmiş olduğum tamirciye götürmemle ve sorunu anında çözmesizle daha büyük sorunlardan kurtardık.
katalizör tıkanmış ve egzoz gazları içerden çıkmıyormuş ve az kalsın üst kapak arızası vermeden sorunu çözdük ve 1000 tl... (25.2.2017) masrafla kurtardık.....

gaziantepte güveniliri tamirci ,bilen tamirci kalmamış... işine özen gösteren kalmamış...

eğer işiniz olursa yardımcı olurum... sadece insanlar çakalların eline düşmesin diye yazdım saygılar...
https://bambam27.yetkin-forum.com

motor temizleyici yakıt katkıları ne işe yarar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ...MOTOR CROSS...